Аналоги ліків Дуспаталін або Меверин у США

Мебеверину гідрохлорид не доступний у США під назвою Дуспаталін або Меверин. Однак він доступний під загальною назвою mebeverine hydrochloride. У США є кілька різних брендів мебеверину гідрохлориду, але не всі вони можуть бути доступні у вашому регіоні. Ви можете спробувати запитати свого лікаря або фармацевта про те, які бренди доступні у вашому регіоні. Детальніше »

Як здати номерні знаки після продажу автомобіля в Нью-Джерсі

В Нью-Джерсі, як і в багатьох інших штатах США, існують конкретні правила та процедури для здачі номерних знаків після продажу автомобіля. Якщо ви є новачком в США і хочете дізнатися, як правильно виконати цей процес, прочитайте далі. Детальніше »

Лотерея Diversity Visa 2025 США - не потрапте в лапи шахраїв

Захоплююча можливість переїхати до Сполучених Штатів Америки може виявитися реальністю завдяки Diversity Visa (DV) Lottery, відомій також як "лотерея на зелену картку". Ця програма надає можливість отримати статус постійного мешканця США, і, що найкраще, це зовсім безкоштовно! Однак, перед тим як подавати заявку, важливо розуміти процес і уникати потенційних шахраїв, які можуть спробувати обманути вас. Детальніше »

Зі США в Україну: мій досвід відправлення телефонів

Як українець-іммігрант у Сполучених Штатах, я постійно шукаю способи зекономити гроші на покупках, і одного дня для моїх родичів знадобився новий телефон. Зважаючи на те, що ця модель була значно дешевшою в Сполучених Штатах, ніж в Україні, я вирішив придбати її тут і відправити до України. Звісно ж, цей телефон був айфоном :) Детальніше »

Правила дорожнього руху в New Jersey - де взяти книгу?

Одне з важливих питань для всіх, хто переїхав до Нью-Джерсі з України - отримання водійських прав. Навіть якщо у вас вже є українські права, вам все одно доведеться скласти тест на знання правил. Давайте розглянемо цей процес докладніше. Детальніше »

Заправки в Нью-Джерсі: Особливості та нюанси

Як українця, який переїхав до Нью-Джерсі, мене вразили деякі особливості заправок в цьому штаті. Хочу поділитися з вами короткими враженнями. Детальніше »

Car Insurance - спроба вперше отримати автострахування в New Jersey

Автострахування - це один із найважливіших аспектів автопересування в Сполучених Штатах. Як новоприбулий із України, я розповім вам про свій досвід спроби вперше отримати автострахування в штаті Нью-Джерсі. Детальніше »


As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.