New Jersey Sales Tax - як з туалетним папером?

Туалетний папір зазвичай вважається одним із продуктів особистої гігієни та побутових потреб. У багатьох штатах, включаючи Нью-Джерсі, товари, пов'язані з особистою гігієною, зазвичай звільнені від оподаткування податку на продаж. Це означає, що туалетний папір, як правило, не підлягає оподаткуванню в рамках цього штату.

Такий статус звільнення від податку може застосовуватися до багатьох інших товарів особистої гігієни, таких як зубна паста, мило, шампунь та інші товари для догляду за тілом. Однак варто пам'ятати, що ця інформація може варіюватися в залежності від конкретних правил і законодавства штату. Завжди рекомендується перевіряти оновлену інформацію щодо звільнень від податку на продаж в Нью-Джерсі.

Інформація тут:

https://www.nj.gov/treasury/taxation/pdf/pubs/sales/su4.pdf

Ви читаєте статтю: New Jersey Sales Tax - як з туалетним папером?. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Якщо не подали податки до 15 квітня - зробіть заяву про подовження строку подання податкової декларації в США
Подання податкової декларації в Сполучених Штатах Америки є важливою обов'язковістю для кожного громадянина, який має дохід, включаючи іммігрантів з України. Однак, є ситуації, коли ви не можете подати свою декларацію вчасно через різні причини, такі як недостатній час або непередбачені обставини. У таких випадках ви можете подати заяву про подовження строку подання декларації. У цій статті ми розглянемо, як правильно подати заяву про подовження строку подання податкової декларації в США.
Останній термін подання податкових заяв у США: Що потрібно знати
Новоприбулим у США важливо розуміти процес подання податкових заяв. Одним із ключових аспектів є останній термін для подання податкових декларацій, який визначає, коли ви повинні подати свою декларацію. Для багатьох українських іммігрантів це може бути новим і невідомим аспектом американської системи.
Розкриття таємниць оподаткування у США - орієнтування в лабіринті!
У системі оподаткування США існують кілька основних видів податків, які впливають на громадян та резидентів. Один з найбільш розповсюджених - це податок на доходи.
Car Insurance - спроба вперше отримати автострахування в New Jersey
Автострахування - це один із найважливіших аспектів автопересування в Сполучених Штатах. Як новоприбулий із України, я розповім вам про свій досвід спроби вперше отримати автострахування в штаті Нью-Джерсі.


As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.