Якщо не подали податки до 15 квітня - зробіть заяву про подовження строку подання податкової декларації в США

Подання податкової декларації в Сполучених Штатах Америки є важливою обов'язковістю для кожного громадянина, який має дохід, включаючи іммігрантів з України. Однак, є ситуації, коли ви не можете подати свою декларацію вчасно через різні причини, такі як недостатній час або непередбачені обставини. У таких випадках ви можете подати заяву про подовження строку подання декларації. У цій статті ми розглянемо, як правильно подати заяву про подовження строку подання податкової декларації в США.

1. Збережіть спокій і не панікуйте: Якщо ви не зможете подати свою податкову декларацію вчасно, важливо залишатися спокійним і не панікувати. Сполучені Штати Америки надають можливість отримати подовження строку подання декларації для всіх громадян, які цього потребують.

2. Розуміння термінів: Зазвичай останній строк подання податкової декларації в США припадає на 15 квітня кожного року. Однак, якщо ви потребуєте додаткового часу, ви можете отримати автоматичне подовження строку подання до 15 жовтня.

3. Подання форми запиту на подовження: Для отримання подовження строку подання декларації вам необхідно подати форму запиту на подовження строку подання (Form 4868). Цю форму можна подати онлайн через веб-сайт Internal Revenue Service (IRS) або відправити поштою.

4. Заповнення форми: При заповненні форми 4868 вам необхідно вказати своє ім'я, адресу, рідний номер соціального страхування (SSN) або ідентифікаційний номер платника податків (ITIN). Також ви повинні вказати очікувану суму податків, яку ви маєте сплатити.

5. Надсилання форми: Після того, як ви заповнили форму 4868, ви можете надіслати її онлайн через веб-сайт IRS або відправити поштою за адресою, вказаною в інструкціях до форми.

6. Отримання підтвердження: Після того, як IRS отримає вашу форму 4868, вони надішлють вам підтвердження про отримання. Переконайтеся, що зберігаєте це підтвердження для вашого власного контролю.

7. Подання податкової декларації: Навіть якщо ви отримали подовження строку подання декларації до 15 жовтня, спробуйте подати свою декларацію якнайшвидше. Це допоможе уникнути непотрібних штрафів та підвищених відсотків за заборгованість.

Отримання подовження строку подання податкової декларації в Сполучених Штатах Америки - це процедура, яка може бути виконана безпечно та легко. Важливо вчасно заповнити та надіслати форму запиту на подовження строку подання, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків від податкової служби.

Відео від IRS:

Ви читаєте статтю: Якщо не подали податки до 15 квітня - зробіть заяву про подовження строку подання податкової декларації в США. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Останній термін подання податкових заяв у США: Що потрібно знати
Новоприбулим у США важливо розуміти процес подання податкових заяв. Одним із ключових аспектів є останній термін для подання податкових декларацій, який визначає, коли ви повинні подати свою декларацію. Для багатьох українських іммігрантів це може бути новим і невідомим аспектом американської системи.
New Jersey Sales Tax - як з туалетним папером?
Туалетний папір зазвичай вважається одним із продуктів особистої гігієни та побутових потреб. У багатьох штатах, включаючи Нью-Джерсі, товари, пов'язані з особистою гігієною, зазвичай звільнені від оподаткування податку на продаж. Це означає, що туалетний папір, як правило, не підлягає оподаткуванню в рамках цього штату.
Розкриття таємниць оподаткування у США - орієнтування в лабіринті!
У системі оподаткування США існують кілька основних видів податків, які впливають на громадян та резидентів. Один з найбільш розповсюджених - це податок на доходи.
Car Insurance - спроба вперше отримати автострахування в New Jersey
Автострахування - це один із найважливіших аспектів автопересування в Сполучених Штатах. Як новоприбулий із України, я розповім вам про свій досвід спроби вперше отримати автострахування в штаті Нью-Джерсі.


As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.