Розчин Люголя у США - позбуваємся російських аптек

Уявіть таку ситуацію: ваша дитина захворіла, і вам потрібно негайно купити розчин Люголя, щоб знеболити її горло. Ви в розпачі, і біжите в "рашен" або європейську аптеку, в надії купити український розчин Люголя. Але пізніше, коли все минулося і ви ретельніше переглядаєте маркування, то розумієте, що купили російський продукт.

Для мене, як українського емігранта, це стає принциповим питанням. Підтримуючи російські аптеки, ми фактично підтримуємо російську економіку.

Тому я зараз стараюся зарання знаходити альтернативні варіанти. Після того злощасного випадку з розчином Люголя я розумію, що в США є величезний вибір аналогічних продуктів від місцевих виробників. Тут я можу бути впевнена в якості та походженні продуктів, які купую.

Наприклад, останній раз я придбала Organic Lugol's Iodine, Iodine and Potassium Iodide 2% Solution через Amazon. Цей продукт не лише виконує ту ж саму функцію, що і його російський аналог, але також виготовлений з органічних компонентів.

Тому мій порада для всіх, хто поділяє мою позицію - завжди шукайте альтернативи перед тим, як вибирати російські аптеки. Ваш вибір може мати більший вплив, ніж ви уявляєте!

Ви читаєте статтю: Розчин Люголя у США - позбуваємся російських аптек. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Засоби для видалення бородавок: Популярні варіанти в США
Бородавки можуть бути досить неприємним явищем для багатьох людей. Однак на щастя, на сьогоднішній день існує багато ефективних засобів для їх видалення. Як новому українському іммігранту у США, може бути корисно ознайомитися з популярними засобами для видалення бородавок, які доступні на американському ринку.
Що таке EPO Plan в Health Insurance
Exclusive Provider Organization (EPO) Plan - план, за яким надані послуги покриваються, лише якщо ви звертаєтеся до лікарів, спеціалістів або лікарень у мережі провайдера.
Що таке Gated/Non-Gated Plan в Health Insurance
Gated/Non-Gated Plan вказує на необхідність отримати направлення від лікаря первинної ланки перед відвідуванням спеціаліста.
Аналоги ліків Дуспаталін або Меверин у США
Мебеверину гідрохлорид не доступний у США під назвою Дуспаталін або Меверин. Однак він доступний під загальною назвою mebeverine hydrochloride. У США є кілька різних брендів мебеверину гідрохлориду, але не всі вони можуть бути доступні у вашому регіоні. Ви можете спробувати запитати свого лікаря або фармацевта про те, які бренди доступні у вашому регіоні.


As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.